nabor

NÁBOR DO PRÍPRAVKY TANEČNÉHO KLUBU D-DANCE 

Zdravíme všetkých, ktorých zaujíma náš tanečný klub, respektive nábor do prípravky tanečného klubu. 

Najskôr by sme vám radi predstavili náš tanečný klub:
Tanečný klub D-dance funguje pod vedením Jakuba a Lenky Dávidkových.
Jakub je niekoľkonásobný majster Českej Republiky a štvrtý na majstrovstvách sveta v latinskoamerických tancoch.
Lenka je niekoľkonásobná majsterka v kombinácií tancov štandardných a latinskoamerických a niekoľkonásobná finalistka majstrovstiev Českej Republiky v štandardných tancoch. 

Teraz, už ôsmym rokom, vedú D-Dance KST Hlučín, ktorý sa v roku 2020 a 2021 stal víťazom Moravskoslezskej tanečnej ligy a stal sa tak najlepším tanečným klubom v kraji na výchovu detí. K tomu nám pomohli aj tanečné páry z klubu D-Dance.SK, ktoré do konca roku 2021 súťažili pod hlavičkou českého tanečného klubu.
Jakub a Lenka založili D-dance.SK ako ďalší klub pod ich vedením a snažia sa, aby aj v Krásne vybudovali rovnako veľký a silný klub.

V súčasnosti D-Dance KST Hlučín a D-Dance Sk tvoria tým cca 50 tich tanečníkov. 

Tu nájdete základné informácie o nábore, na čo se môžete tešiť a hlavne prečo si vybrať práve tanec ako šport.

Kedy

Nábor prebehne 14. septembra ve štvrtok v 16:00 hod.

pokiaľ Vám dátum nevyhovuje, zavolajte vedúcemu klubu a príďte ktorýkoľvek ďalší utorok, alebo štvrtok v dobe tréningu, najlepšie do konca októbra. 

Kde

Nábor bude prebiehať v telocvičňi v ZŠ
Mládežnícka 1343
Krásno nad Kysucou, 023 02

Čo sa dozviete na nábore?

Dozviete sa všetky informácie o našom športe, kto sú naši tréneri, čo budete potrebovať na začiatok. Uvidíte ukážky tanečných párov. Taktiež urobíme ukážkovú lekciu pre všetkých, ktorí si to s nami budú chcieť rovno vyskúšať.

Čo je prípravka?

V prípravke sa naučíte všetky základy pre štart na tanečných súťažiach. To znamená, že sa učíme  základné kroky všetkých tancov, ktoré budete potrebovať. Tiež sa venujeme fyzickej príprave, pretože náš šport je naozaj fyzicky náročný, aj keď to na súťažiach vypadá akože to nič nie je - čo je náš cieľ.
 

Prečo si vybrať tanečný šport?

Tanečný šport nesie parametre športu ako je fyzická kondícia, výdrž a technika s umením a kultúrou ako je krása pohybu a hudba. Vďaka tomu sa Vaše deti budú venovať športu, kde si vybudujú fyzičku, uspokoja súťaživosť, naučia se fairplay, tímovému duchu. Ale tiež umenie, kde si vybudujú zmysel pre rytmus a krásu pohybu. A nesmieme zabudnúť na osobnostný rozvoj. Deti si vybudujú sebavedomie, učíme sa slušnému správaniu, alebo sa tiež naučia vychádzať s kolektívom.

Kedy trénujeme?

Klubová prípravka má tréningy 2x týždenne a to v utorok a štvrtok. V utorok sa venujeme štandardným tancom. Vo štvrtok sa venujeme latinskoamerickým tancom.

Odmenou za to všetko sú úspechy vašich detí ako na súťažiach, kde naši zverenci zbierajú cenné kovy, alebo vás dojmú svojim vystúpením na Galavečeri tanečného klubu.

Kde a kedy trénujeme?

Utorok 15:30 - 16:30 štandardné tance
Telocvičňa v ZŠ
Mládežnícka 1343
Krásno nad Kysucou, 023 02

 

Štvrtok 16:00 - 17:00 latinskoamerické tance
Telocvičňa v ZŠ
Mládežnícka 1343
Krásno nad Kysucou, 023 02

 

Informácie o tanečnom klube Ddance KST Hlučín nájdete na
www.ddance.cz 

Prihlášku si môžete poslať už teraz na info@ddance.sk